Sinan Verboz Akademi
YDS / YÖKDİL Online Hazırlık
Tıkla Ara    Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp
Öğrenme Sistemine Giriş

BİZ KİMİZ?


Sadece YDS - YÖKDİL - YDT sınavlarına odaklı niş(butik) bir akademik eğitim kurumuyuz. Tek işimiz, ÖSYM'nin düzenlediği yabancı dil sınavlarına hazırlanan lisansüstü öğrencileri ile hali hazırdaki akademisyenleri sınava hazırlamak. Akademik camia olarak vaktinizin çok değerli olduğunu bildiğimizden, amacımız en doğru yöntemlerle ve en ideal sürede sizleri hedeflediğiniz puanlara ulaştırmak. 

İlk olarak sizi, seviyenize göre en uygun eğitim programımıza yerleştiriyoruz. En fazla 30 kişinin yer aldığı canlı ders gruplarımızda, kendinizi yalnız hissetmemeniz için çalışmalarınızı birlikte planlıyoruz. Ayrıca Coach/Ed.U sistemimizle tüm ödev ve çalışmalarınızı haftalık takip ederek gelişiminizi izliyoruz. Gruptan daha hızlı ilerliyor iseniz çalışmalarınızı ekstra ödevlerle destekliyoruz. Bu süreçte size, hedefinize odaklanıp kendinizi en doğru şekilde planlayarak sürecin ve öğrenmelerinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Nihayetinde performansınızın zirvesini görüp alabileceğiniz en yüksek puanlara ulaşıyorsunuz. 

Sınava hazırlık sürecinde oluşturacağımız verimli birliktelik için sizden belli fedakarlıklar bekliyoruz. Eğer çalışıyorsanız iş yükünüzü azaltmanızı veya hazırlanacağınız başka bir sınav varsa bu sınavlara yapacağınız hazırlıkları ertelemenizi ya da en azından azaltmanızı istiyoruz. Kısacası birlikte yürüteceğimiz YDS - YÖKDİL hazırlık sürecinde en yüksek verimi ve puanı alabilmeniz için, hedef odaklı bir şekilde planlamalarınızı yapmanızı talep ediyoruz. Bu konudaki titizliğimizin nedeni ise, daha önce süreci bilinçli bir şekilde planlayan ve yürüten öğrencilerimizin yüksek başarısında yaşadığımız keyif ve sevinçlerimizdir. Siz de kendinizi bu sürecin öncesinde bilinçli olarak planlayabilirseniz, sizinle de aynı keyfi ve başarı duygusunu yaşayabileceğimize inanıyoruz. 

 

Sinan VERBOZ

Sinan Verboz Akademi Kurucusu ve İngilizce Öğretmeni

 

  • Okunma Sayısı: 1005