Sinan Verboz Akademi
YDS / YÖKDİL Online Hazırlık
Tıkla Ara    Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp
Öğrenme Sistemine Giriş

Yds Yökdil Deneme Sınavları

Yds ve Yökdil deneme sınavı paketlerimizi alarak hem gerçek sınav deneyimi yaşayın hem de canlı yayında soruların çözüm derslerine katılın.


Yds  Yökdil Deneme Sınavları

Yds  Yökdil Deneme Sınavları

Toplam 4 sınavdan oluşan bu paketimizde özgün YDS soruları yer almaktadır. Sorular geçmiş YDS'lerin zorluk seviyeleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Soruların hazırlandığı kaynaklar için ÖSYM tarafından tercih edilen bilimsel yayınlar tercih edilmiştir. Gerçek Sınav Deneyimi yaşayarak kendinizi doğru değerlendirip sınava hazırlanmak için bu YDS Deneme Paketi tam size göre. 

 

Toplam 5 YDS Denemesi + Online Canlı Çözümler 95 TL (kdv dahil).

Not: Denemeler basılı halde size kargolanacaktır. Kargo ücreti fiyata dahildir. 

Tüm denemelerin canlı çözümleri PAZARTESİ akşamları yapılır. ÖSYM tarafından belirlenen sınav tarihinden önceki pazartesiden başlanarak 4 pazartesi şeklinde haftalık olarak uygulanır. 
Yds  Yökdil Deneme Sınavları

Toplam 4 sınavdan oluşan bu paketimizde hem özgün hem de çıkmış YÖKDİL soruları yer almaktadır. Sorular geçmiş YÖKDİL'lerin zorluk seviyeleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Soruların hazırlandığı kaynaklar için, ÖSYM'nin kullandığı bilimsel yayınlar tercih edilmiştir. Gerçek Sınav Deneyimi yaşayarak kendinizi doğru değerlendirip sınava hazırlanmak için bu YÖKDİL Deneme Paketi tam size göre. 

 

Toplam 5 YÖKDİL Denemesi + Online Canlı Çözümler 75 TL (kdv dahil).

Not: Denemeler basılı halde size kargolanacaktır. Kargo ücreti fiyata dahildir. 
 

Tüm denemelerin canlı çözümleri PAZARTESİ akşamları yapılır. ÖSYM tarafından belirlenen sınav tarihinden önceki pazartesiden başlanarak 4 pazartesi şeklinde haftalık olarak uygulanır. Yorumlar
  • Okunma Sayısı: 93