Sinan Verboz Akademi
YDS / YÖKDİL Online Hazırlık
Tıkla Ara    Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp
Öğrenme Sistemine Giriş

Coach/Ed.U PAKETİMİZ

YDS -YÖKDİL - YDT hazırlık için sizi planlayan, takip eden ve değerlendiren bir uzman mentör eşliğinde sınava hazırlanarak kalabalıklar içinde kaybolmadan hayalini kurduğunuz başarıyı yakalayın.


Coach/Ed.U PAKETİMİZ

Nasıl Bir Eğitim Alırım?

Coach/Ed.U diğer adıyla Ödev Takip Sistemi öğrenme sürecinizi başından itibaren planlayan, izleyen ve değerlendiren bir edu coach ile yola çıktığınız profesyonel bir eğitim platformudur. Kullanımı oldukça kolay bir sistemdir. Ödev alış verişi şeklinde ilerler. Mentör öğretmeniniz sizden gelen çalışmaları/ödevleri hem sesli hem de yazılı olarak değerlendirirek sistem üzerinden size gönderir. Bu dönütlerde çalışmalarınızla ilgili size detaylı bilgilere vererek hem gereksiz konulardan uzak hem de verimli bir şekilde çalışmanıza yardımcı olur.  

Süreç şu şekilde işler:

  • Ödeme işemlerinizden sonra basılı kitap, kaynak ve yayınlarınız adresinize kargolanır.
  • Aylık 10 ödev hakkınız(3 günde bir ödev alış-verişi) sisteminize yüklenir.
  • Süreci birlikte götüreceğiniz 'edu coach' unuzla telefonda tanışırsınız.
  • Hazırlanacağınız sınava yönelik alt yapınızla ilgili bilgileri edu coach unuzla paylaşır ve ona hedeflerinizle ilgili bilgi verirsiniz
  • Edu coach, seviyeniz ve hedeflerinize göre eğitim planlamanızı yaparak, size ilk çalışma ödevlerinizi gönderir ve böylece eğitim süreciniz başlamış olur.

 

Coach/Ed.U Paketimizin İçeriği

1. Coach/Ed.U ile birebir mentör eşliğinde ödev kontrolü ve ekstra ödev çalışmaları

2. Önceki dönem kayıt derslerin tamamını izleme imkanı

3. Online öğrenme sistemimize kurs boyunca sınırsız ve tüm cihazlardan erişim ve kullanım hakkı

4. YDS Master ve Reading & Vocabulary together kitaplarımız adresinize ücretsiz olarak kargolanır

5. Toplam 8 adet deneme sınavı adresinize ücretsiz olarak kargolanır.

 

Fiyat ve diğer merak ettiklerinizi sayfanın sağ üst köşesindeki WhatsApp iletişim hattımızdan öğrenebilirsiniz. 

 

Not: Bu paketimizde canlı ders yoktur. Ancak diğer gruplarda yapılan canlı derslerimizi kayıt şeklinde sınırsız olarak izleyebilirsiniz. 

 

Diğer kurslardan farkı ne?

Kalabalıkların içinde kaybolmadığınız bir eğitim ortamı düşünün. Coach/Ed.U ile size özel hazırlanan bir programla, kendi ilerleme hızınıza göre çalışabilirsiniz. Ayrıca diğer eğitim ortamlarında, seviye farkından dolayı soramadığınız sorularınızı, bire bir sorabilir ve yanıt alabilirsiniz. 
 

Coach/Ed.U(ÖTS) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Soru 1: Ödev Takip Sistemi'nden yararlanmam için belirli bir altyapımın veya temelimin olması gerekir mi?

Yanıt 1: Hayır. Sistemde kendi seviyenize uygun bir planlamayla çalışmaya başlarsınız. Birebir eğitim, yani seviyenizden yüksek ya da düşük kişilerin olmadığı- bir programla çalışmaya başladığınız için kendi hızınıza göre ilerleyerek sağlam bir temel oluşturabilirsiniz.

Soru 2: Ödev Takip Sistemi eğitimlerim devam ederken farklı bir kurs almama gerek var mı?

Yanıt 2: Bu bir zorunluluk değil. Sistemde eğitim videoları, konu testleri, geriye dönük tekrar testleri ve tüm soruların çözüm açıklamaları yer almaktadır. Bu eğitimlere ek olarak belli aralıklarla yapılan deneme sınavlarıyla gelişiminiz izlenmektedir. Öğrenme sistemimizdeki içerikler gireceğiniz sınav için yeterli donanımı size sağlayacaktır.

Soru 3: Farklı bir kursa devam ediyor olmam durumunda ÖTS'nin bana yararı ne olabilir?

Yanıt 3: Sizi planlayan, değerlendiren ve yönlendiren tüm çalışmalarınızı danışabileceğiniz bir mentörünüz olacak. Bir kursa gidiyor olmanız ÖTS'den yararlanmanız için bir engel değil aksine kurs ortamında alacağınız eğitimin size en uygun haliyle planlanması için bir gerekliliktir. Kurs eğitiminiz veya çalışmalarınız sırasında aklınıza takılan soruları veya zihninizde tam anlamıyla yerleşmeyen konuları öğretmeninize sistemden yazılı mesaj veya fotoğrafla gönderebilir ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz.
Yorumlar
  • Okunma Sayısı: 1120