Sinan Verboz Akademi
YDS / YÖKDİL Online Hazırlık
Tıkla Ara    Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp
Öğrenme Sistemine Giriş

Coach/Ed.U PAKETİMİZ

Coach/Ed.U PAKETİMİZ

YDS -YÖKDİL - YDT hazırlık için sizi planlayan, takip eden ve değerlendiren bir uzman mentör eşliğinde sınava hazırlanarak kalabalıklar içinde kaybolmadan hayalini kurduğunuz başarıyı yakalayın.
Devamını okuyun
CANLI DERS EĞİTİM PAKETİMİZ

CANLI DERS EĞİTİM PAKETİMİZ

YDS - YÖKDİL için online canlı ders eğitimleri mi arıyorsunuz? Bildiğiniz tüm canlı YDS YÖKDİL eğitimlerini unutun. En fazla 30 kişilik gruplarımız ve sizinle birebir ilgilenen uzman mentörlerimizle Yds ve Yökdile hazırlanın.
Devamını okuyun

ONLINE EĞİTİM PLATFORMU PAKETİMİZ

ONLINE EĞİTİM PLATFORMU PAKETİMİZ

Ne zaman ve nerede olursanız olun, Sinan Verboz Akademi video eğitimleri ile seviyelere göre ayrılmış çözümlü geniş soru ağıyla istediğiniz sınava hazırlanın.
Devamını okuyun
KAYIT DERSLER PAKETİMİZ

KAYIT DERSLER PAKETİMİZ

YDS - YÖKDİL sınavlarına sıfırdan başlayarak canlı derslerimizin kayıtlarıyla, sizin için hazırladığımız program eşliğinde zaman kısıtlaması olmadan hazırlanın ve hedeflediğiniz puana ulaşın.
Devamını okuyun

KİTAP PAKETLERİMİZ

KİTAP PAKETLERİMİZ

YDS ve YÖKDİL?de, sınav hazırlık kitaplarımızla sınava girmeden sınavı görebileceksiniz. YDS-YÖKDİL hazırlık kaynaklarımızla başka kaynağa ihtiyaç duymayacaksınız.
Devamını okuyun
DENEME SINAVI PAKETLERİMİZ

DENEME SINAVI PAKETLERİMİZ

Yds ve Yökdil deneme sınavı paketlerimizi alarak hem gerçek sınav deneyimi yaşayın hem de canlı yayında soruların çözüm derslerine katılın.
Devamını okuyun
KURUMSAL / ÖZEL İŞBİRLİKLERİMİZ

KURUMSAL / ÖZEL İŞBİRLİKLERİMİZ

YDS-YÖKDİL-YDT dil sınavlarına öğrenci hazırlayan bir kurum veya özel ders veren bir öğretmen misiniz? Sınavla bire bir uyumlu yayın ağımız ve öğrenci takiplerinizi kolay, hızlı ve etkili biçimde yapabileceğiniz öğrenme platformumuzla yanınızdayız
Devamını okuyun

YDS - YÖKDİL Online Kurs Canlı Ders Eğitimi
Yds Yökdil online kurs eğitimi nasıl olmalıdır? Her online canlı ders 'nitelikli bir eğitim' midir? Yoksa zaman kaybı mıdır?

YDS -YÖKDİL 2021 Sınavları Ne Zaman Yapılacak?
Size ne bundan. Siz 2021 YDS- YÖKDİL sınavlarından yüksek puan almak için nasıl bir hazırlık dönemi geçirmeniz gerekir, buna odaklanın. Bırakın siz çalışırken diğerleri bu konunun gıybetini yapsın.

YDS - YÖKDİL Dil Bilgisi Nasıl Halledilir? Dil Bilgisi  Kaynakları ile Çalışma Şekli Nasıl Olmalı?
YDS -YÖKDİL'de yüksek başarı için iyi bir dil bilgisi / gramer altyapısı oluşturmak önemlidir. Ancak çalışacağınız kitabın size İngilizce grameri tamamıyla anlatması değil sınavda işinize yarayacak grameri vermesi gerekir.

YÖKDİL E-YDS ALES DUS Ertelendi. Peki Şimdi Ne Yapmak Gerekir?
Ertelenen YÖKDİL YDS ve ALES için nasıl çalışmak gerekir. Bu sınavların ne zaman yapılacağına dair açıklama yapılır mı?

YDS YÖKDİL YDT Cümle Tamamlama Soruları Nasıl Çözülür?
Cümle tamamlama sorularında yüksek başarı için geliştirmeniz gereken beceriler ve kazanmanız gereken altyapı bilgileri nelerdir? YDS -YÖKDİL-YDT sınavlarında cümle tamamlama sorularının nasıl çözüldüğünü gelin ana hatlarıyla inceleyelim.

YDS - YÖKDİL - YDT Sınavlarına Deneme Çözerek Nasıl Hazırlanırım?
Yabancı Dil Sınavlarına deneme sınavı çözerek hazırlanmak doğru bir yöntemdir. Ancak YDS YÖKDİL ve YDT denemeleri ne kadar sıklıkta ve nasıl çözmeniz gerektiğiyle ilgili net planlarınız olmalı. Peki bu planlamanın nasıl yapılması gerekir?