Aklım fikrim yabancı dil sınavları.

Neden mi? 2005 te Uğur Dershaneleri ile yola çıktığımda Üniversite Hazırlık öğrencilerine yönelik sınav eğitmenliği fikri, çok çekici gelmişti. Çünkü insanların psikolojilerini anlayarak onları doğru yönlendirebilmek(tabi ki yönlenmeye istekli olanları) beni çok mutlu ediyordu o günlerde.

 

Daha sonraki yıllarda Dilko Eğitim Kurum’larında bir vites arttırarak, o zamanki adıyla Kpds-Üds şimdiki adıyla YDS eğitimleri vermeye başladım. Artık bu iş iyice kanıma işlemişti. Yerimde duramadım ve 2009 yılında ”ÜDS KPDS MATİK” ismiyle ilk kitabımı ve 2012 yılında aynı kitabın ikinci baskısını yayınladım. Sinan Verboz Akademi adıyla da 2016 yılında aynı kitabın 3. baskısını “YDS MASTER” ismiyle çıkarmayı başardım. Bunlara ek olarak bir de sınavların olmazsa olmazı çeviri-kelime-paragraf eğitimi üzerine de “Reading & Vocabulary Together” kitabımı yayınladım. 

 

Toplamda 4 kitap babası olarak çok mutluyum. Çünkü Türkiye’nin Adana’sından arayan hiç tanımadığım bir sesin “Hocam çok teşekkür ederim. Eğitim ve kitaplarınız sayesinde hedeflediğim yere ulaştım” ifadeleri beni her gün daha fazla çalışmaya motive ediyor...

Sınav Sonuçlarımı incelemek için lütfen tıklayın...