Sinan Verboz Akademi
YDS / YÖKDİL Online Hazırlık
Tıkla Ara    Ara Whatsapp Hattı   WhatsApp
Öğrenme Sistemine Giriş

Coach/Ed.U Nedir?

Tüm çalışma planlamalarının size özel ve sizinle birlikte yapıldığı bir online mentörlük sistemidir. Peki Coach/Ed.U sistemi nasıl işler?


Coach/Ed.U Nedir?

Tüm çalışma planlamalarının size özel ve sizinle birlikte yapıldığı bir online mentörlük sistemidir. Peki Coach/Ed.U Sistemi nasıl işler?

  • Alanında uzman bir mentör, önce seviyenizi ve hedeflerinizi belirler.

  • Hedefleriniz doğrultusunda sizinle birlikte planlamalarınızı oluşturup çalışmalarınızı başlatır.

  • Online Öğrenme Sistemimiz üzerinden 3 günlük aralıklarla size ödev gönderip bu ödevleri değerlendirir.

  • Bu değerlendirmelerde ilerleme gösterdiğiniz bölümleri, gelişiminizi desteklemeniz gereken bölümleri ve varsa eksiklerinizi sizinle paylaşarak bu eksikleri giderebileceğiniz çalışmaları sizinle paylaşır.

 

Daha detaylı bilgi için tıklayın!


  •  

Coach/Ed.U Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Soru 1: Coach/Ed.U Sistemi'nden yararlanmam için belirli bir altyapımın veya temelimin olması gerekir mi?

Yanıt 1: Hayır. Sistemde kendi seviyenize uygun bir planlamayla çalışmaya başlarsınız. Birebir eğitim, yani seviyenizden yüksek ya da düşük kişilerin olmadığı- bir programla çalışmaya başladığınız için kendi hızınıza göre ilerleyerek sağlam bir temel oluşturabilirsiniz.

Soru 2: Coach/Ed.U Sistemi eğitimlerim devam ederken farklı bir kurs almama gerek var mı?

Yanıt 2: Bu bir zorunluluk değil. Sistemde eğitim videoları, konu testleri, geriye dönük tekrar testleri ve tüm soruların çözüm açıklamaları yer almaktadır. Bu eğitimlere ek olarak belli aralıklarla yapılan deneme sınavlarıyla gelişiminiz izlenmektedir. Öğrenme sistemimizdeki içerikler gireceğiniz sınav için yeterli donanımı size sağlayacaktır.

Soru 3: Farklı bir kursa devam ediyor olmam durumunda Coach/Ed.U'nun bana yararı ne olabilir?

Yanıt 3: Sizi planlayan, değerlendiren ve yönlendiren tüm çalışmalarınızı danışabileceğiniz bir mentörünüz olacak. Bir kursa gidiyor olmanız Coach/Ed.U'dan yararlanmanız için bir engel değil aksine kurs ortamında alacağınız eğitimin size en uygun haliyle planlanması için bir gerekliliktir. Kurs eğitiminiz veya çalışmalarınız sırasında aklınıza takılan soruları veya zihninizde tam anlamıyla yerleşmeyen konuları öğretmeninize sistemden yazılı mesaj veya fotoğrafla gönderebilir ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

  • Okunma Sayısı: 876